Esra Aktan ile Online Diyet

Bir Aylık Diyet Programı

Bir Aylık Diyet Programı

Merhabalar!

Bir aylık online diyet programı kısa süreli diyet yapmak isteyen ve online diyet sürecini denemek isteyen danışanlarım ile uyguladığımız diyet programıdır. Bu diyet programında tam iletişim ve eğlenceli menülerle hedeflerimize ulaşıyoruz.

1 aylık online diyet fiyatları

Gelin şimdi süreçten bahsedelim:

Ücretsiz Ön Görüşme

Sizlerle yapacağımız ilk görüşme sizi tanıma ve size özel nasıl bir diyet seçeceğimize karar vermek adına ücretsiz yapılmaktadır. Bu görüşmede hem tanışıyoruz hem de sizin beklentilerinizi ve izleyeceğimiz yolu konuşuyoruz. Çalışma prensibimin en önemli aşaması iletişim olduğu için sürece başlamadan önce sizinle konuşmak benim için önemli. Sizin açınızdan da aklınızda kalan soruları cevaplandırmak için iyi bir fırsat. Görüşmemiz olumlu sonuçlanırsa diğer aşamalara geçiyoruz.

Size Özel Online Diyet Programı

Görüşmemiz tamamlandıktan sonra diyete başlamaya karar verdiğinizde size anamnez formu gönderiyorum ve bu formu tamamlamanızı istiyorum. Programınız tamamen size özel olacağı için bu form benim için önemli. Burada size, yaşam tarzınıza ve sağlığınıza dair bilgileri aldıktan sonra hangi diyet türünü uygulayacağıma karar veriyorum ve programınızı hazırlıyorum.

 

 

Günlük Öğün Takibi

Online diyette normal diyetin aksine haftalık veya aylık değil, günlük iletişim kuruyoruz. Çünkü bu süreçte motivasyon ve anında müdahale çok önemli. Bana öğün öğün yediğiniz besinleri gönderebilirsiniz. Bu şekilde bir hata var ise anında müdahale edebiliyoruz. Ayrıca bu şekilde siz de doğru öğün nasıl hazırlanır öğrenmiş oluyorsunuz. Böylelikle sürdürebilir bir beslenme tarzı oluşturuyoruz. Ayrıca normal beslenme ortamınızın dışına çıktığınızda bana mevcuttaki seçenekleri gönderebilirsiniz. Böylelikle o öğün için en doğru besini birlikte seçebiliriz.

 

Soru – Cevap

Online diyet sürecinde iletişimi ön planda tuttuğum için soru sınırı ve soru günü uygulaması yapmıyorum. Bu şekilde soru sınırı konulan sıradan diyet programlarında başarılı olma ihtimaliniz daha zor ve daha uzun sürecektir. Benim diyet anlayışımda istediğiniz soruları whatsapp üzerinden her zaman iletebilirsiniz. Böylelikle randevu günü veya soru günü beklemek gibi sizi kötü etkileyen ve motivasyonunuzu düşüren bir durumla karşılaşmazsınız. Haftadan haftaya veya aydan aya görüşmek süreci oldukça yavaşlatmaktadır ama günlük soru sorduğunuz zaman çok kısa sürede sisteme ayak uydurduğunuzu göreceksiniz.

Seçtiğiniz online diyetisyen programıyla nerede olursanız olun benimle iletişime geçebilir, sağlıklı ve dengeli beslenme yolculuğunuza başlayabilirsiniz.

Bir Aylık Diyet Programı Fiyatı

1 Aylık online diyet programı fiyatımız yeni yıla özel kısa bir süreliğine 1250 TL yerine 900 TL olarak belirlenmiştir.

Siz de bu yolculuğa başlamak istiyorsanız Whatsapp butonundan ve İletişim sayfasından benimle iletişime geçebilirsiniz.

Sağlıklı günlere!

Sıkça Sorulan Sorular

 • Online diyet ile yüzyüze diyet arasındaki fark nedir?

  Online diyet ve yüzyüze diyet arasında birçok önemli fark bulunur. Bunları şu şekilde sıralayabiliriz:

  • İletişim: Online diyet ve yüzyüze diyet arasındaki en büyük fark iletişimdir. Yüzyüze diyette haftalık veya aylık belirli ve sınırlı randevularla diyetsiyen ile görüşebilirken, online diyette günlük ve anlık olarak iletişim halinde olursunuz.
  • Sorular: Esra Aktan ile Online Diyet sürecinde soru sınırı diye bir uygulama yoktur. Sonuç olarak tüm sorularınıza daha erken cevap aldığınız için diyet süreciniz daha verimli ilerler.
  • Hatırlatmalar: Yüzyüze diyette randevu sayısı sınırlı olduğu için diyetsiyen size her konuda destek veremeyebilir. Online diyette ise günlük hatırlatmalar sayesinde hem tüketiminizi doğru düzeyde tutar hem de iletişimi koparmazsınız.
  • Öğün Takibi: Bu süreçte öğünlerinizin fotoğrafını whatsapp üzerinden gönderebilirsiniz ve bu şekilde öğün kontrolü sağlayabilirsiniz. Bu sayede bir süre sonra her öğünün nasıl olması gerektiğine kendiniz de rahatça karar verebileceksiniz.

 • En çok uyguladığınız diyet programı hangisidir?

  Diyet programlarını sizlerden gelen bilgi ve tahlillere göre size özel hazırlıyoruz. Son zamanlarda genel olarak Akdeniz Diyeti ve Aralıklı Oruç Diyeti uygulamaktayız.

 • Online diyet fiyatları nasıl belirleniyor?

  Online diyet fiyatları belirlenirken toplam müşteri hacmimiz ve günümüz ekonomik şartlarını dikkate alıyoruz.

 • İlk görüşme ücretsiz midir?

  Sizlerle yapacağımız ilk görüşme sizi tanıma ve size özel nasıl bir diyet seçeceğimize karar vermek adına ücretsiz yapılmaktadır.

 • Online diyetisyen programı başlangıcında neler gereklidir?

  Online diyetisyen hizmeti başlangıcında öncelikle sizi tanımamız adına size online Anamnez Formu gönderiyoruz ve vereceğiniz bilgileri analiz ediyoruz. Bu noktada dilerseniz kan tahlil sonuçlarınızı da gönderiyorsunuz. Daha sonra bu bilgiler ışığında size özel diyet programınızı hazırlıyorum.

Şimdi Arayın

Randevu Alın

Whatsapp

Randevu Alın