Esra Aktan ile Online Diyet

Üç Aylık Diyet Programı

Üç Aylık Diyet Programı

Merhabalar!

3 aylık online diyet programı en çok tercih edilen programlarımızdan biridir. Süreç olarak hem daha efektif hem fiyat olarak ekonomiktir. Bu diyet programında tam iletişim ve eğlenceli menülerle hedeflerimize ulaşıyoruz.

Gelin şimdi süreçten bahsedelim:

3 aylık online diyet fiyatları

Ücretsiz Ön Görüşme

Sizlerle yapacağımız ilk görüşme sizi tanıma ve size özel nasıl bir diyet seçeceğimize karar vermek adına ücretsiz yapılmaktadır. Bu görüşmede hem tanışıyoruz hem de sizin beklentilerinizi ve izleyeceğimiz yolu konuşuyoruz. Çalışma prensibimin en önemli aşaması iletişim olduğu için sürece başlamadan önce sizinle konuşmak benim için önemli. Sizin açınızdan da aklınızda kalan soruları cevaplandırmak için iyi bir fırsat. Görüşmemiz olumlu sonuçlanırsa diğer aşamalara geçiyoruz.

 

Size Özel Online Diyet Programı

Görüşmemiz tamamlandıktan sonra diyete başlamaya karar verdiğinizde size anamnez formu gönderiyorum ve bu formu tamamlamanızı istiyorum. Programınız tamamen size özel olacağı için bu form benim için önemli. Burada size, yaşam tarzınıza ve sağlığınıza dair bilgileri aldıktan sonra hangi diyet türünü uygulayacağıma karar veriyorum ve programınızı hazırlıyorum.

 

Soru – Cevap

Online diyetisyen sürecinde iletişimi ön planda tuttuğum için Whatsapp üzerinden bağlantı halinde kalıyoruz. Günlük olarak 3 soru sorabiliyorsunuz ve böylelikle randevu günü veya soru günü beklemek gibi sizi kötü etkileyen ve motivasyonunuzu düşüren bir durumla karşılaşmıyorsunuz. Haftadan haftaya veya aydan aya görüşmek süreci oldukça yavaşlatmaktadır ama günlük soru sorduğunuz zaman çok kısa sürede sisteme ayak uydurduğunuzu göreceksiniz.

Seçtiğiniz online diyet programıyla nerede olursanız olun benimle iletişime geçebilir, sağlıklı ve dengeli beslenme yolculuğunuza başlayabilirsiniz.

Üç Aylık Diyet Programı Fiyatı

3 Aylık online diyet programı fiyatımız 2024 yılı için 5400 TL olarak belirlenmiştir.

*PayTR güvencesi ile kredi kartı ile 12 taksite kadar ödeme seçeneği sunuyoruz.

Siz de bu yolculuğa başlamak istiyorsanız Whatsapp butonundan ve İletişim sayfasından benimle iletişime geçebilirsiniz.

Sağlıklı günlere!

Sıkça Sorulan Sorular

 • Online diyet ile yüzyüze diyet arasındaki fark nedir?

  Online diyet ve yüzyüze diyet arasında birçok önemli fark bulunur. Bunları şu şekilde sıralayabiliriz:

  İletişim: Online diyet ve yüzyüze diyet arasındaki en büyük fark iletişimdir. Yüzyüze diyette haftalık veya aylık belirli ve sınırlı randevularla diyetsiyen ile görüşebilirken, online diyette çok daha fazla iletişim halinde olursunuz.
  Sorular: Esra Aktan ile Online Diyet sürecinde Premium paket aldıysanız soru sınırı diye bir uygulama yoktur. Sonuç olarak tüm sorularınıza daha erken cevap aldığınız için diyet süreciniz daha verimli ilerler.
  Hatırlatmalar: Yüzyüze diyette randevu sayısı sınırlı olduğu için diyetisyen size her konuda destek veremeyebilir. Online diyette ise günlük hatırlatmalar sayesinde hem tüketiminizi doğru düzeyde tutar hem de iletişimi koparmazsınız.
  Öğün Takibi: Bu süreçte öğünlerinizin fotoğrafını whatsapp üzerinden gönderebilirsiniz ve bu şekilde öğün kontrolü sağlayabilirsiniz. Bu sayede bir süre sonra her öğünün nasıl olması gerektiğine kendiniz de rahatça karar verebileceksiniz.

 • En çok uyguladığınız diyet programı hangisidir?

  Diyet programlarını sizlerden gelen bilgi ve tahlillere göre size özel hazırlıyoruz. Son zamanlarda genel olarak Akdeniz Diyeti, Aralıklı Oruç Diyeti ve Eliminasyon diyetini uygulamaktayız.

 • Online diyet fiyatları nasıl belirleniyor?

  Online diyet fiyatları belirlenirken toplam müşteri hacmimiz ve günümüz ekonomik şartlarını dikkate alıyoruz.

 • İlk görüşme ücretsiz midir?

  Sizlerle yapacağımız ilk görüşme sizi tanıma ve size özel nasıl bir diyet seçeceğimize karar vermek adına ücretsiz yapılmaktadır.

 • Online diyetisyen programı başlangıcında neler gereklidir?

  Online diyetisyen hizmeti başlangıcında öncelikle sizi tanımamız adına size online Anamnez Formu gönderiyoruz ve vereceğiniz bilgileri analiz ediyoruz. Bu noktada dilerseniz kan tahlil sonuçlarınızı da gönderiyorsunuz. Daha sonra bu bilgiler ışığında size özel diyet programınızı hazırlıyorum.

Şimdi Arayın

Randevu Alın

WhatsApp

Randevu Alın