Esra Aktan ile Online Diyet

Kilo Alma Diyeti

Kilo Alma Diyeti

Online Diyetisyen ile Kilo Alma Yolları Nelerdir?

Online diyetisyen ile diyet programı uygulamak istediğinizde bunu birkaç farklı yolla yapmaktayız. Öncelikle sizden aldığımız anamnez formu ile sağlık durumunuzu ve ihtiyacınızı inceliyoruz. Daha sonra size özel diyet programı hazırlayıp sağlıklı kilo alma ilkesiyle programınızı başlatıyorıuz.

Kilo Almak için Neler Yapılmalıdır?

Kilo almak temelde vücudunuzun günlük ihtiyacından daha fazla kalori almanız ile gerçekleşir. Ancak bu kaloriyi nasıl aldığınız da büyük önem arz ediyor. Sırf kalori miktarına ulaşmak için bilinçsizce tüketmek hem sağlığınızı tehlikeye atar hem de hedefine ulaşma sürenizi uzatır. Bu sebeple, süreci bir uzman diyetisyen eşliğinde ilerlemeniz sizin için daha iyi olacaktır.

Sağlıklı Kilo Almanın Yolları Nelerdir?

Sağlıklı kilo alma yolunda temel prensip temiz beslenmektir. Sadece fast food ve yüksek kalorili yiyecekler tüketerek de kilo alınır. Ancak bu ileriye dönük büyük sorunlar yaratacaktır. Bu sebeple online diyetisyen hizmeti verirken ihtiyaçlarınıza yönelik ve sağlığınıza uygun programı uyguluyorum.

Kilo Alma Diyeti Nasıl Yapılmalıdır?

Kilo alma diyeti yapmak için en uygun seçenek bir uzman eşliğinde online diyet yapmaktır. Bu sayede sağlıklı beslenmeyi öğrenirsiniz. Süreç boyunca kilo almanın temel ilkelerini de öğreneceğiniz için etkin bir süreç yürütmüş olursunuz. Bu süreç de motivasyon da büyük önem arz ediyor. Bu sebeple online diyetisyen hizmeti süresince sizinle iletişim halinde kalıyorum. Bu sayede hem yanlışlıklara anında müdahale ediyorum hem de sorularınızı cevaplıyorum.

Yöntemler Nasıl Belirleniyor?

Kilo alma yöntemleri belirlenirken günlük hayat düzeninizi göz önüne alıyoruz. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size özel diyet çeşidini belirliyoruz. Daha sonra diyete olan uyumunuza bağlı olarak haftalık değişiklikler ile süreci devam ettiriyoruz.

Hızlı Kilo Alma Doğru Mudur?

Hızlı kilo alma özelllikle online diyetisyen eşliğinde de yapılmıyorsa risklidir. Vücudunuza bir anda gereğenden çok fazla kalori alımı sizi kötü etkiler. Ek olarak aldığınız kalori zararlı gıdalardan geliyorsa süreçle hüsranla sonuçlanır. Bu sebeple, ana hedef hızlı değil, sağlıklı bir şekilde olmalıdır.

online diyetisyen ile kilo alma diyeti

Online Diyetisyen ile Kilo Alma Programı

Online diyetisyen ile bu programı almak istiyorsanız öncelikle aşağıda linkleri bulunan aylık diyet programlarımızdan birini seçebilirsiniz:

Online Diyet ile Kilo Almanın Faydaları Nelerdir?

Online diyet ile kilo alma programı yapmanın birçok faydası bulunur. Bunları şu şekilde sıralayabiliriz:

 • Soru-Cevap: Diyet sürecinde sorularınızı mesaj yoluyla iletip anında dönüş alabilirsiniz. Benimle yaptığınız diyet sürecinde soru sınırı koymuyorum.
 • Motivasyon: Günlük iletişim ve öğün paylaşımı sayesinde motivasyonunuzu sürekli üst seviyede tutuyoruz.
 • Tarifler: Özel olarak hazırladığım tarifler sayesinde klasik diyetlerin aksine eğlenceli ve lezzetli bir diyet süreci yaşıyorsunuz. Premium diyet programlarında size tarif kitabımı da hediye ediyorum.
 • Hedefe Ulaşma: Online diyet sürecinde hedefe ulaşma yüzdemiz oldukça yüksek. Çünkü motivasyonunuzu üst düzeyde tuttuğumuz için size sadece programa uymak kalıyor.

Online Diyetisyen ile Kilo Almak İstiyorum. Nasıl İlerlemeliyim?

Sağlıklı kilo almak istiyorsanız kesinlikle bir uzman eşliğinde çalışmanız gerekiyor. Bu noktada online diyetisyen desteği sizin için en doğru karar olacaktır. Benimle telefon, whatsapp veya iletişim formu aracılığı ile iletişime geçebilirsiniz. İletişim linkine tıklayarak detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

 • Kilo Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

  Kilo alma süreci çoğu zaman kilo verme sürecine göre daha zordur. Bu nedenle aşırıya kaçmadan ve doğru bir planla ilerlemelisiniz.

 • Kilo Almada Zorlananlar Ne Yapmalıdır?

  Kilo almada zorlanıyorsanız bunun sebebi büyük ihtimalle yanlış gıdalar tüketmenizdir. Size özel olmayan ve uzman tarafından hazırlanmayan planlar sağlığınızı riske atabilir. Tamamen size özel hazırlanmış ve aşamalı olarak kilo almanızı sağlayan bir online diyet programı en doğrusudur.

 • Kilo Alma Diyeti Listesi Nasıl Belirlenir?

  Kilo alma diyeti listesi belirlerken öncelikle sizden anamnez formu alıyorum. Burada size dair ayrıntılı sorular yer alıyor. Bu formun incelemesi sonrası size özel program belirliyorum.

 • Kilo Alamama Nedenleri Nelerdir?

  Yukarıda da belirttiğim üzere kilo almak için günlük harcadığınız kaloriden daha fazlasını almanız gerekiyor. Ancak aldığınız kalorinin doğru ve sağlıklı olması da önemli bir faktör.

 • Hızlı Kilo Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

  Hızlı kilo almanın birden fazla yan etkisi olmalıdır. Bu sebeple bu süreçte oldukça dikkatli olmalısınız. Yanlış ve hızlı bir kilo alma diyeti sizi obeziteye kadar götürebilir.

Şimdi Arayın

Randevu Alın

WhatsApp

Randevu Alın