Esra Aktan ile Online Diyet

Online Diyetisyen - Uzman Diyetisyen Esra Aktan

Online Diyet

Online Diyetisyen

online diyetisyen fiyatları

Online Diyetisyen Kimdir?

Online diyetisyen, beslenme ve diyetetik mezunu olan ve diyet programınızı online olarak uygulayan kişidir. Yüzyüze diyet hizmeti veren diyetisyenler ile aralarında mesleki yeterlilik açısından bir fark yoktur. Ancak online diyetisyen hizmeti aldığınız zaman haftalık veya aylık tek randevu yerine günlük olarak iletişim kurabilirsiniz.

Online Diyetisyen Ne Yapar?

Online diyetisyen hizmetini birçok farklı açıdan ele alarak veriyorum. Öncelikle online diyet sürecinin en önemli noktası iletişimdir. Bu sebeple, sizinle hergün hatta çoğu zaman her öğün iletişim halinde oluyorum. Bu çalışma şekli sizin diyete olan bağlılığınızı ve motivasyonunuzu yüzyüze diyete göre çok daha fazla artırıyor. Ayrıca öğün fotoğraflarınızı da attığınız için eğer yanlış noktalar varsa anında müdahale edip diyetinizin başarısını artırıyoruz.

En İyi Online Diyetisyeni Belirlerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Diyetisyen seçme süreci birçok kişi için zorlu olabiliyor. Daha önceden diyetisyenlerle çalışmış ama kötü süreçler yaşamış kişiler artık yanlış diyet yapmamak için daha da seçici olmaktadır. En iyi online diyetisyen seçme sürecinde dikkat etmeniz gereken belirli noktalar var. Bunları şu şekilde sıralayabiliriz:

 • Eğitim: Diyetisyenin mezun olduğu okul ve sertifikalarını mutlaka inceleyin. Resmi olarak diyetisyen olmayan birçok kişi beslenme danışmanlığı altında hizmet verdiği için bu noktada dikkatli olmalısınız. Ben sizlere resmi olarak uzman diyetisyen unvanıyla hizmet vermekteyim. Diplomalarım ve sertifikalarım için hakkımda sayfamı ziyaret edebilirsiniz.
 • İletişim: Benim için iletişim diyetin olmazsa olmazı. Ancak birçok diyetisyen danışanlarıyla birebir görüşme yapmıyor. Asistanlarla yapılan diyetler ise çoğu zaman hüsranla sonuçlanıyor.
 • Kişiye Özel Diyet: Yapacağınız diyet eğer standart kopyala yapıştır bir diyet ise başarılı olamazsınız. Bu sebeple tamamen size özel olduğundan emin olmalısınız. Benimle diyete başlayacağınız zaman size anamnez formu gönderiyorum. Bu formda size dair birçok soru bulunuyor. Bu şekilde size özel diyet programı hazırlamamda yardımcı oluyor.
 • Yasallık: Diyet her ne kadar basit bir hizmet gibi görünse de sağlık açısından çok önemli bir süreçtir. Bu sebeple size diyet hizmeti veren kişinin bu işi yasal olarak yaptığından emin olmalısınız. Benimle yapacağınız diyet sürecinde sizlere fatura kesiyorum ve tüm bilgilerinizi KVKK kapsamında saklıyorum.

Online Diyetisyen Fiyatları Ne Kadardır?

Online diyetisyen fiyatları belirlerken birkaç faktörü göz önünde bulunduruyoruz. Bunlardan en önemlisi kaliteyi düşürmemek. Peki bu nasıl oluyor? Online diyet hizmeti verirken sizinle gün boyunca iletişim halinde olduğum için günlük belirli sayıda kişiyle görüşebiliyorum. Bu sebeple belirli sayının üstünde kişi almamak üzere çalışıyorum. Online diyet ücretleri için de de bunu hesaba katarak belirleme yapıyorum. Daha fazla bilgi almak için online diyet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Online Diyetisyen ile Online Diyet’in Faydaları Nelerdir?

Online diyetisyen ile online diyet yapmanın size birçok faydası olacaktır. Bunları şu şekilde sıralayabiliriz:

 • Soru-Cevap: Diyet sürecinde sorularınızı mesaj yoluyla iletip anında dönüş alabilirsiniz. Benimle yaptığınız diyet sürecinde seçtiğiniz pakete göre sınırlı veya sınırsız soru sorabilirsiniz.
 • Motivasyon: Premium pakette günlük iletişim ve öğün paylaşımı sayesinde motivasyonunuzu sürekli üst seviyede tutuyoruz.
 • Tarifler: Özel olarak hazırladığım tarifler sayesinde klasik diyetlerin aksine eğlenceli ve lezzetli bir diyet süreci yaşıyorsunuz. Premium diyet programlarında size tarif kitabımı da hediye ediyorum.
 • Hedefe Ulaşma: Online diyet sürecinde hedefe ulaşma yüzdemiz oldukça yüksek. Çünkü motivasyonunuzu üst düzeyde tuttuğumuz için size sadece programa uymak kalıyor.

online diyetisyen

Esra Aktan ile Online Diyet için 4 Adım

Uzman diyetisyen ile online diyet hizmeti alırken öncelikle başladığımız 4 aşama şu şekildedir:

 • İletişim: Benimle telefon, whatsapp veya iletişim formu yollarıyla iletişime geçebilirsiniz.
 • Ücretsiz Ön Görüşme: Sizinle sizi tanımak ve hedeflerinizi öğrenmek adına bir ücretsiz ön görüşme gerçekleştiriyoruz.
 • Paket Seçimi: Talepleriniz ve şartlarınız doğrultusunda öncelikle paket seçimi daha sonra da diyet çeşidi seçimi noktasında çalışma yapıyoruz.
 • Programa Başlanması: Her şey tamamlandıktan sonra süreciniz başlıyor ve günlük iletişimle devam ediyoruz.

Online Diyet Programları Nelerdir?

Online diyet 6 farklı program altında yapılıyor. Seçtiğiniz programa göre çeşitli hizmetlerden faydalanabileceksiniz. Tüm paketlerde standart olarak sadece benimle iletişim kuracaksınız ve programınız tamamen size olacak. Online diyet programlarını aşağıdaki linklerden inceleyebilirsiniz:

Online Diyet Programında Hangi Hizmetler Sağlanıyor?

Online diyetisyen programı uygularken tamamen size özel bir süreç oluşturduğumuz için birçok farklı diyet çeşidi uygulayabiliyoruz. Bunları öncelikle 3 ana başlık altında toplayabiliriz:

Her ana başlık için de yine birçok farklı diyet çeşidi bulunuyor. Diyet çeşitleri hakkında ayrntılı bilgi için online diyet menüsünde online diyet çeşitleri sekmesini inceleyebilirsiniz. Ayrıca her diyet çeşidini açıkladığım videolar için youtube kanalımı ziyaret edebilirsiniz. Bunların başlıcaları:

 • Akdeniz diyeti
 • Aralıklı oruç & IF (Intermittent Fasting)
 • Ketojenik diyet
 • Vegan beslenme
 • Vejetaryen besleme
 • Eliminasyon diyeti
 • Glutensiz diyet
 • Hastalıklarda beslenme
 • Diyabet diyeti
 • Gut Hastalığı ve beslenme
 • Tiroid Hastalıklarında Beslenme
 • İnsülin Direncinde beslenme
 • Polikistik Over (PCOS) beslenme
 • Çölyak Hastalığında beslenme
 • DASH diyeti
 • Kalp damar hastalıklarında beslenme
 • Gastrointestinal problemlere yönelik beslenme

Online Diyet Çalışmaları Nasıl Başlıyor?

Online diyet çalışmaları öncelikle sizinle yapacağımız ücretsiz ön görüşme ile başlıyor. Bu aşamada sizi tanıyor, hedeflerinizi ve taleplerinizi öğreniyorum. Daha sonra size özel diyet programı hazırlama sürecine geçiyoruz. Sonrasında da süreç fiili olarak başlıyor.

Online Diyeti Kimler Yapabilir?

Online diyet için bir kısıtlama veya sınırlama yoktur. Herkes online diyet yapabilir. Burada kişinin diyete değil diyetin kişiye uygun olması önemlidir. Bu sebeple size özel hazırlanmış bir diyet programı aldığınızdan emin olmalısınız.

Online Diyetisyen Programı Benim İçin Faydalı Mıdır?

Eğer diyet hizmeti almak ve bu hizmeti alırken yalnız kalmamak istiyorsanız online diyetisyen programı tam size göre. Çoğu diyetisyen diyet sürecini tek taraflı, yani size bağlı olarak görüyor. Bu doğru değil. Diyet sürecinde sizin performansınız çok önemli ancak diyetisyenin de performansı kritik bir önem taşıyor. Bu sebeple sizinle ilgilenen bir online diyetisyen seçmelisiniz.

Online Diyetisyenlik Hizmeti İçin Genellikle Tercih Edilen Şehirler Nelerdir?

Online diyetisyen İstanbul ilinde sıkça görülmektedir. Bunun sebebi şehrin yüksek nüfusu olmasıdır. Ancak alacağınız hizmet tamamen online olduğu için tek bir şehre bağlı kalmanıza gerek yoktur. Online diyetisyen Ankara ilinde bulunurken siz Gaziantep veya Bursa’da bulunuyor olabilirsiniz veya online diyetisyen İzmir ilindesinizdir ama siz tatile veya başka bir ile taşındığınızda bu durum sizin diyet sürecinizi etkilemez.

Online Diyetisyen Hizmeti Almak İstiyorum. Nasıl İlerleyebilirim?

Online diyetisyen hizmeti almak istiyorsanız yapmanız gereken şey çok basit. Benimle telefon, whatsapp veya iletişim formu aracılığı ile iletişime geçebilirsiniz. İletişim linkine tıklayarak detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Şimdi Arayın

Randevu Alın

WhatsApp

Randevu Alın