Esra Aktan ile Online Diyet

Bir Aylık Premium Diyet Programı

Bir Aylık Premium Diyet Programı

Merhabalar!

Bir aylık premium diyet programı, süreç boyunca motivasyonunuzu yüksek tutmak amacıyla tasarlandı. Bu programda, size özel iletişim imkanı ve günlük destek sunarak hedeflerinizi gerçekleştirmenize yardımcı oluyorum.

Bir aylık premium diyet programı paketinde, soru sınırı olmadan WhatsApp iletişim ve haftalık telefon görüşmeleri fırsatı sunuyorum. Böylece, her adımda size rehberlik ediyor, sorularınızı yanıtlıyor ve motivasyonunuzu yüksek tutmanıza yardımcı oluyorum.

1 Aylık Premium Online Diyet Programı

Bu program ile sadece kilo vermekle kalmaz, aynı zamanda sağlıklı yaşam alışkanlıkları edinirsiniz. Tercih ederseniz size özgü egzersiz önerileriyle aktif bir yaşam tarzı benimsemeniz için size yardımcı oluyorum. Düzenli takip ve ilerleme değerlendirmesiyle hedeflerinize ulaşmanızı sağlıyorum.

Tüm bunlara ek olarak tamamı kendi tariflerimden oluşan tarif kitabı PDF dosyasını sizlere ücretsiz olarak sunuyorum.

Bu programın ana hatları şu şekilde:

- Ücretsiz Ön Görüşme

- Size Özel Program

- Günlük Öğün Takibi

- Sınırsız Soru Hakkı

- Haftalık Güncelleme ve Telefon Görüşmesi

- Tarif Kitabı

Gelin şimdi süreçten bahsedelim:

Ücretsiz Ön Görüşme

Sizlerle yapacağımız ilk görüşme sizi tanıma ve size özel nasıl bir diyet seçeceğimize karar vermek adına ücretsiz yapılmaktadır. Bu görüşmede hem tanışıyoruz hem de sizin beklentilerinizi ve izleyeceğimiz yolu konuşuyoruz. Çalışma prensibimin en önemli aşaması iletişim olduğu için sürece başlamadan önce sizinle konuşmak benim için önemli. Sizin açınızdan da aklınızda kalan soruları cevaplandırmak için iyi bir fırsat. Görüşmemiz olumlu sonuçlanırsa diğer aşamalara geçiyoruz.

1 aylık premium online diyet ücretsiz ön görüşme

Size Özel Online Diyet Programı

Görüşmemiz tamamlandıktan sonra diyete başlamaya karar verdiğinizde size anamnez formu gönderiyorum ve bu formu tamamlamanızı istiyorum. Programınız tamamen size özel olacağı için bu form benim için önemli. Burada size, yaşam tarzınıza ve sağlığınıza dair bilgileri aldıktan sonra hangi diyet türünü uygulayacağıma karar veriyorum ve programınızı hazırlıyorum.

1 aylık premium online diyet örnek program

Günlük Öğün Takibi

Premium online diyette normal diyetin aksine haftalık veya aylık değil, günlük iletişim kuruyoruz. Çünkü bu süreçte motivasyon ve anında müdahale çok önemli. Bana öğün öğün yediğiniz besinleri gönderebilirsiniz. Bu şekilde bir hata var ise anında müdahale edebiliyoruz. Ayrıca bu şekilde siz de doğru öğün nasıl hazırlanır öğrenmiş oluyorsunuz. Böylelikle sürdürebilir bir beslenme tarzı oluşturuyoruz. Ayrıca normal beslenme ortamınızın dışına çıktığınızda bana mevcuttaki seçenekleri gönderebilirsiniz. Böylelikle o öğün için en doğru besini birlikte seçebiliriz.

1 aylık premium online diyet öğün önerisi 11 aylık premium online diyet öğün önerisi 2

Soru – Cevap

Premium online diyet programımda, danışanlarıma soru sınırı ve belirli günlerde soru sorma kısıtlaması getirmiyorum. İstediğiniz soruları her zaman WhatsApp üzerinden iletebilirsiniz. Bu sayede, randevu günü veya soru günü beklemek gibi sizi demotive eden durumlarla karşılaşmazsınız.

Haftalık veya aylık randevu sistemi, süreci yavaşlatabilirken günlük soru sorma imkanıyla hızlı bir şekilde ilerlemenizi sağlar. Motivasyonunuzu yüksek tutarak, sorularınızı anında yanıtlar ve sizinle hızlı bir şekilde iletişim kurarım.

Premium online diyet programımda hedef, sizin ihtiyaçlarınıza odaklanmak ve süreci hızlandırmaktır. Günlük olarak sorularınızı ilettiğinizde, sisteme hızla adapte olduğunuzu fark edeceksiniz. Bu da size daha verimli bir diyet deneyimi sunar.

Randevu veya soru günü beklemek yerine, Premium online diyet programımda her zaman ulaşılabilir bir iletişim ağına sahip olursunuz. Motivasyonunuzu düşürmeden, size destek olmak ve hedeflerinize hızlıca ulaşmanızı sağlamak için buradayım. Soru sınırı olmaksızın sorularınızı iletebilir, sürecinizi etkili bir şekilde ilerletebilirsiniz.

1 aylık premium online diyet iletişim

Seçtiğiniz online diyet programıyla nerede olursanız olun benimle iletişime geçebilir, sağlıklı ve dengeli beslenme yolculuğunuza başlayabilirsiniz.

Haftalık Güncelleme ve Telefon Görüşmesi

Diyet sürecimiz devam ederken iletişimi ön planda tuttuğumuz için haftalık güncellemeler ve bilgi alışverişi çok önemli. Bu noktada her hafta güncelleme görüşmesi yapıyoruz. Bu görüşmede hem sizden geri bildirim alıyorum hem de sonraki hafta için yeni planlamayı oluşturuyoruz. Ayda bir yapılan diyet güncellemelerine göre bu sistemde çok daha iyi sonuçlar alıyoruz.

Tarif Kitabı Hediye!

Bir aylık Premium online diyet programına başladığınızda sizlere kendi tariflerimden oluşan tarif kitabımı hediye ediyorum. Bu tarif kitabı içerisinde diyet sürecinde kulanabileceğiniz 46 adet tarif bulunuyor. Diyet süreciniz sona erdikten sonra dahi elinizin altından ayırmayacağınız pratik bir kaynak olacak sizin için.

1 aylık premium online diyet tarifler kitabı

Bir Aylık Premium Diyet Programı Fiyatı

1 Aylık Premium online diyet programı fiyatımız 2024 yılı için 2500 TL olarak belirlenmiştir.

*PayTR güvencesi ile kredi kartı ile 12 taksite kadar ödeme seçeneği sunuyoruz.

Siz de bu yolculuğa başlamak istiyorsanız Whatsapp butonundan ve İletişim sayfasından benimle iletişime geçebilirsiniz.

Sağlıklı Günlere!

Sıkça Sorulan Sorular

 • Online diyet ile yüzyüze diyet arasındaki fark nedir?

  Online diyet ve yüzyüze diyet arasında birçok önemli fark bulunur. Bunları şu şekilde sıralayabiliriz:

  İletişim: Online diyet ve yüzyüze diyet arasındaki en büyük fark iletişimdir. Yüzyüze diyette haftalık veya aylık belirli ve sınırlı randevularla diyetsiyen ile görüşebilirken, online diyette çok daha fazla iletişim halinde olursunuz.
  Sorular: Sorular: Esra Aktan ile Online Diyet sürecinde Premium paket aldıysanız soru sınırı diye bir uygulama yoktur. Sonuç olarak tüm sorularınıza daha erken cevap aldığınız için diyet süreciniz daha verimli ilerler.
  Hatırlatmalar: Yüzyüze diyette randevu sayısı sınırlı olduğu için diyetsiyen size her konuda destek veremeyebilir. Online diyette ise günlük hatırlatmalar sayesinde hem tüketiminizi doğru düzeyde tutar hem de iletişimi koparmazsınız.
  Öğün Takibi:Bu süreçte öğünlerinizin fotoğrafını whatsapp üzerinden gönderebilirsiniz ve bu şekilde öğün kontrolü sağlayabilirsiniz. Bu sayede bir süre sonra her öğünün nasıl olması gerektiğine kendiniz de rahatça karar verebileceksiniz.

 • En çok uyguladığınız diyet programı hangisidir?

  Diyet programlarını sizlerden gelen bilgi ve tahlillere göre size özel hazırlıyoruz. Son zamanlarda genel olarak Akdeniz diyeti, Aralıklı Oruç diyeti ve Eliminasyon diyeti uygulamaktayız.

 • Online diyet fiyatları nasıl belirleniyor?

  Online diyet fiyatları belirlenirken toplam müşteri hacmimiz ve günümüz ekonomik şartlarını dikkate alıyoruz.

 • İlk görüşme ücretsiz midir?

  Sizlerle yapacağımız ilk görüşme sizi tanıma ve size özel nasıl bir diyet seçeceğimize karar vermek adına ücretsiz yapılmaktadır.

 • Online diyetisyen programı başlangıcında neler gereklidir?

  Online diyetisyen hizmeti başlangıcında öncelikle sizi tanımamız adına size online Anamnez Formu gönderiyoruz ve vereceğiniz bilgileri analiz ediyoruz. Bu noktada dilerseniz kan tahlil sonuçlarınızı da gönderiyorsunuz. Daha sonra bu bilgiler ışığında size özel diyet programınızı hazırlıyorum.

Şimdi Arayın

Randevu Alın

WhatsApp

Randevu Alın