Esra Aktan ile Online Diyet

Online Diyet Nedir?

Online Diyet Nedir?
  • 19 October 2022

Online Diyet Nedir?

Online diyet nedir sorusunu diyete başlamak isteyen kişiler son yıllarda sıkça sormaya başladı. Bu yazımda size bu konu hakkında bilgi vereceğim.
Öncelikle sağlıklı yaşamın yolu sağlıklı beslenmeden geçmektedir. Yani beslenmenize dikkat etmeli ve ideal kilonuzda olmalısınız. Yeterli ve dengeli beslenmeyi öğrenerek istediğiniz besinleri tüketebilirsiniz. Böylelikle sağlıklı beslenmeyi yaşam tarzı haline getirebilirsiniz.
Sağlıklı, farkındalıklı beslenmek ve beslenme alışkanlıklarımızı kolayca değiştiremeyebiliriz. Ancak bunu keyifli bir süreç haline getirebiliriz.
Online diyetisyen hizmeti ile diyetisyene gitmeden internet veya telefonunuzla beslenme danışmanlığı alabilirsiniz. Bu hizmet ile diyetisyeniniz siz nerede olursanız olun size sağlıklı beslenmeyi öğretir ve ideal ağırlığınıza kavuşmanıza yardımcı olur. Yani günlük yaşam temposu içerisinde yüz yüze görüşmeye vakit bulamayanlar, bulundukları yerden telefonları ile uzman diyetisyen kontrolünde diyet hizmeti alabilir ve hedeflerine pratik ve konforlu şekilde ulaşabilir.
Öğün takipli diyet programı ile diyetisyeniniz siz neredeyseniz yanınızda. Sağlıklı beslenmeyi öğrenip hayatınıza geçirmek istiyorsanız bu hizmetten hemen faydalanabilirsiniz.
Ben yeni sağlıklı yaşam yolculuğunuzda size eşlik etmek için buradayım. Bunun yanında yüksek motivasyonla, doya doya beslenerek ideal ağırlığınıza ulaşmak isterseniz size uygun diyet programlarımdan birini tercih edebilirsiniz.
Defalarca diyet yaptım başarısınız olacağım diye endişelenmeyin. Burası son diyet adresiniz olacak. Online diyet nedir sorusunu yanıtladık. Şimdi de online diyet nasıl yapılır sorusuna yanıt arayalım.

online diyet nasıl yapılır

Online Diyet Nasıl Yapılır?

Online diyet hizmetlerimden faydalanmak isterseniz sizin yaşam koşullarına uygun sürdürülebilir diyet programınızı planlayacağım. Peki bu süreç nasıl işliyor? Öncelikle size özel diyet programını hazırlamak sizi detaylıca tanımam, alışkanlıklarınızı öğrenmem gerekiyor. Bu amaçla danışan tanıma formunu doldurmanızı istiyorum. Daha sonra duruma göre kan tahlili istiyorum. Ödemenizi havale yolu ile yurt içinden veya yurt dışından gerçekleştirebiliyorsunuz.
Son olarak ödemenizi tamamladıktan ve anketinizi doldurduktan sonra en kısa sürede size programınızı iletiyorum ve sürece başlıyoruz.

Danışan tanıma formundan edindiğim bilgiler doğrultusunda, hedeflerinize ve yaşam standartlarınıza uygun olarak ‘size özgü’ beslenme programınızı hazırlıyorum.
Daha sonra ihtiyaç duyulduğunda programınızı yeniliyorum, diyet sürecinizi sağlıklı tarifler ile keyifli hale getiriyorum.
Günlük olarak WhatsApp üzerinden öğünlerinizi ve diyet sürecinizi takip ediyorum. Böylelikle motivasyonunuzu sağlamanız konusunda destek oluyorum. Tüm süreçte hedefinize doğru birlikte yol alıyoruz.
Haftalık olarak ölçümlerinizi istiyorum. Gidişatınızı değerlendiriyorum. Güncel ölçümleriniz ve talepleriniz doğrultusunda diyet planınızı yeniliyorum.
Süreçte aklınıza takılan bir soru olduğunda en kısa sürede yanıtlıyorum.

Online Diyet Yüzyüze Diyetten Farklı Mı?

Temelde yaptığınız diyet değişmese de online diyet ve yüz yüze diyet arasında çeşitli farklılıklar bulunur. Bunları 4 başlık altında inceleyebiliriz:

FiyatlarOnline diyet genel olarak yüzyüze diyetten daha uygundur.

Motivasyon: Motivasyon iyi bir diyet sürecini en önemli parçalarından biridir. Motivasyonunuz yoksa başarı oranınız çok düşer. Online diyette daha çok iletişim halindeyiz. Bu da motivasyonunuzu yüksek tutmamıza olanak sağlıyor.

Diyet Takibi: Online diyette süreç anlık olarak takip edilir. Bu da her yanlışa anında müdahale etmemize olanak sağlar. Böylelikle yanlışlarınızı ve yeni yapmanız gereken şeyleri öğrenmek için bir hafta veya bir ay beklemek zorunda kalmazsınız.

Zaman: Yüz yüze diyette randevu alıp fiziken kliniğe gitmeniz gerekiyor. Ancak online diyette tüm süreç telefon ve whatsapp üzerinden ilerlediği için zaman kaybından kurtuluyorsunuz.

Siz de diyet yapmayı düşünüyorsanız Online diyet programları sayfamızı ziyaret edin ve size en uygun diyet programından hemen faydalanın. İyi beslenmek, iyi hissetmek sizin de hakkınız. Değişime hazırsanız vakit kaybetmeden başlayalım.

Şimdi Arayın

Randevu Alın

WhatsApp

Randevu Alın